Manipulační technika

Manipulační technika - je technika bez které se neobejde žádná firma. Pro manipulaci s těžkými předměty slouží různé typy strojů. Každý stroj je specifikován svými vlastnostmi a je určený pro danou činnost.

Podle těchto kritérií si vybíráme z těchto strojů :

Paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky, plošiny, kladkostroje,skladové vozíky,rudly,čelní motorové vozíky,zdvihací stoly a jiné...

Paletové vozíky - jsou vhodnou technikou k pohodlnému a rychlému provozu, hlavně ve skladech a halách. Vozíky jsou speciálně navržené pro manipulaci s paletovým materiálem.

Paletový vozík je vhodný do lehčích provozů.

Vysokozdvižné vozíky - Nejnápadnější a nejdůležitější částí je u vysokozdvižných vozíků zdvihací jednotka složená ze zdvihacího rámu a nosiče vidlí.

Nosič vidlí nese dva ocelové trny s nastavitelnou roztečí. Vidle jsou nejčastější výbavou, protože nejčastěji manipulovaným břemenem jsou různé typy palet.

Zdvihací stoly - Zdvihací stoly jsou určeny k vyrovnání výškového rozdílu a k přemostění vzájemného odstupu mezi ložnou plochou nákladního automobilu a překládací plochou,nebo k vyrovnání výškového rozdílu mezi několika překládacími plochami.

Kladkostroje - jsou vhodnou technikou pro zvedání a manipulaci těžkých břemen tam, kde není pozemní přístup pro jiné stroje.

Vhodné zejména pro různé výškové práce.

Zdvihací stoly - zdvihací zařízení, určené pro vertikální přemisťování předmětů mezi různými úrovněmi ve výrobních nebo skladových prostorách.

Také se mohou použít pro zdvihání nebo spouštění autobomilů na parkovištích a na průmyslových linkách pro podávání materiálu na úroveň podávacího zařízení.

Žádný sklad se samozřejmě neobejde bez manipulační techniky.

Jakákoliv práce s těžkým materiálem není možná bez kvalitní manipulační techniky.

Kde koupit manipulační techniku?

Největši Eshop s manipulační technikou naleznete na www.eulift.cz

Naše společnost zajišťuje kompletní služby v oblasti prodeje a pronájmu manipulační techniky.

Kromě samotného prodeje manipulační techniky nabízíme klientům i řadu dalších služeb. Samozřejmostí jsou servisní služby, prodej náhradních dílů, financování vozíků, školení řidičů, zajišťování technických prohlídek a jiné doplňkové služby.

www.eulift.cz 18.2.2011