Čistítko na mobil

Společnost CZECH IMAGE s.r.o. pro Vás připravila další novinku.

V dnešní době moderních technologií patří mezi nejrozšířenější takzvané chytré telefony. Tyto mají samozřejmě své obrovské výhody ve funkčnosti a vybavenosti, ale jednou z jejich nevýhod je displej, který je většinou velmi snadno a rychle špinavý a umazaný.

CZECH IMAGE s.r.o. uvádí na trh jedinečnou a velmi chytrou věcičku - ČISTÍTKO NA DISPLEJ MOBILNÍHO TELEFONU. Nejen, že tento výrobek pomůže majiteli mít během chvilky znovu čistý displej nejen mobilního telefonu, ale s pomocí CZECH IMAGE s.r.o. pomůžete tento jedinečný produkt použít i k propagaci Vaší firmy. Látkový polštářek, který je z jedné strany opatřen antistatickou textilií s jemnými krátkými chloupky pro čištění displeje nabízí dostatečný prostor pro zviditelnění Vaší firmy.

Nabízíme Vám velké množství druhů těchto leštítek, které můžeme vyrobit v jakémkoli tvaru, barvě, či motivu. Velkou výhodu je, že tento produkt bude stále na očích Vašich potencionálních klientů a zákazníků. Dnes používá mobilní telefon snad každý, což je veliká výhoda, neboť se leštítko dostane mezi velký okruh lidí a Vaší firmu si budou připomínat každý den.

Specifikace produktu: Čistítko na displej vyrobené z mikrovlákna dodáváme na plnobarevném papírovém kartonku s Vámi zvolenou grafikou. Čistítko je vyrobeno ze speciálního materiálu, který velmi dobře přilehne na jakýkoli povrch, nezanechává stopy a je odolný vůči poškození.

Minimální odběr tohoto výrobku je již od 100 kusů a vztahují se na něj všechny již výše uvedené výhody. Základním tvarem je kulaté provedení o průměru 33mm, nebo čtvercové provedení o velikosti 28x28 mm. Čistítko je zabaleno v igelitovém zalepeném sáčku na papírovém kartonu velikosti 55x85 mm, s plnobarevným oboustranným potiskem.

Veškeré výše uvedené specifikace jsou ovšem základní, Vašim představám se samozřejmě meze nekladou a je jen na Vás jaké tvary velikosti a provedení si zvolíte.

www.czechimage.cz 14.4.2011