Jakou vanu vybrat?

V dnešní době si již nikdo nedokáže představit svůj život bez vany. Osobní hygiena se stala důležitou součástí našeho života. V koupelně trávíme stále více času a to nejen při klasické, nutné hygieně, ale také v ní relaxujeme a odpočíváme. Dokážete si představit život bez vany? Výběr vany jedním z nejdůležitějších faktorů při zařizování koupelny. S vynálezem polymethylakrylátu, tvárného a pevného materiálu, si můžeme vybrat akrylátové vany v mnoha velikostech, tvarech a barvách.

Při výběru akrylátové vany musíme v první řadě zohlednit velikost koupelny a komfort, který chceme mít při hygieně a relaxaci. Některé koupelny, zvláště panelákové, jsou tak malé, že se do nich sotva vejde velká masážní vana. Nicméně i zde máme na výběr z více možností, než tomu bylo v minulosti. Vybereme si čtvercový nebo obdélníkový tvar akrylátové vany, který lze umístit ke zdi. Dalším řešením pro malou koupelnu jsou asymetrické rohové akrylátové vany. Do velké koupelny vybereme vanu velkou, která bude tvořit ústřední bod místnosti. Nekonečný výběr van různých tvarů, velikostí barev vybízí k popuštění uzdy fantazie při zařizování elegantní a účelné koupelny. Akrylátové vany způsobily revoluci v zařizování interiéru koupelny.

Akrylátové vany se vyrábějí v mnoha tvarech a velikostech. Díky tvárnosti polyakrylátu existuje široká nabídka akrylátových van od klasického oválu po elipsy, asymetrické rohové, symetrické rohové nebo akrylátové vany zcela nepravidelných tvarů, určené do středu místnosti, až po velmi luxusní, které tlumí zvuk při napouštění vody a speciálně tvarované, s opěrkami rukou, sedákem či opěradlem. Záleží pouze na vkusu a potřebách, jakou vanu si vybereme. Další výhodu akrylátové vany je její nízká váha a tudíž si jí můžeme zakoupit i v internetovém obchodě. Obchod TOPkoupelny.cz splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Vybranou vanu vám zašlou až domů.

www.topkoupelny.cz 31.5.2011

Reklama LUMAL

Vaše reklama zde!