Registrace do katalogů, SEO

Je nutné si uvědomit, že správná optimalizace pro vyhledávače je klíčem k vašemu úspěchu.

Registrace do katalogů, vyhledávačů, reklamních systémů a PR katalogů je v současnosti nutnou samozřejmostí pro kvalitní umístění vašeho webu v jednotlivých vyhledávačích. Cílem registrace do katalogů je získat maximální množství jednosměrných a pokud možno tematických zpětných odkazů pro vaše stránky.

Registrace do katalogů vám zajistí stovky zpětných odkazů. Zpětné odkazy vedoucí na vaše webové stránky jsou pro vyhledavače nesmírně důležité. Vyhledávače totiž posuzují kvalitu stránek právě podle počtu a kvality zpětných odkazů. Registrace do katalogů vám dále zajistí příchod nových návštěvníků. Uživatelé sami totiž často procházejí katalogy a klikají na jednotlivé odkazy. Výhodou registrace do katalogů je, že se jedná o jednorázovou akci. Pokud si vaše webové stránky zaregistrujete do katalogů, máte poměrně slušnou jistotu, že v nich váš odkaz zůstane po několik let.

Katalogy jsou webové portály, kde jsou tematicky, většinou podle oborů, umístěny webové prezentace. Každý katalog má určité kategorie, do které se registruje webová prezentace tematicky. Obsah stránek pak musí být v souladu s kategorií katalogu.

Ne nadarmo se říká, že ruční práce je prostě ruční práce. To samé platí i u registrace do katalogů. Internetové vyhledávače dokáží rozpoznat, pokud se registrace provádí prostřednictvím robotů!

U nás máte záruku, že vše provádíme kvalitně a opravdu ručně.

Dokážeme rozlišit, do kterých katalogů se vyplatí registrovat odkaz na vaší webovou prezentaci. Společně se zpětnými odkazy se také zvýší rank (Page rank, S-rank) vašeho webu, což je velmi důležité kritérium úspěšnosti stránek.

Nemáte ještě své stránky? Nezoufejte! Vytvoříme Vám webové stránky na míru!

Teď již tedy víte, že registrace do katalogů je jedním z nepostradatelných prvků!

www.seoregistr.cz 3.5.2011

Reklama LUMAL

  • ...
Vaše reklama zde!