Kuchyně na míru Praha, správná volba mezi cenou a kvalitou

Rekonstruujete právě jídelní prostory a pátráte po kuchyni na míru Praha? Nejen v tom případě, navštivte naše internetové stránky a podívejte se, jaké nádherné kousky mohou kralovat právě Vaší kuchyni. Kuchyně na míru Praha vyrábíme celé z masivního dřeva, kombinované - skříňky z lamina a dvířka z masivního dřeva nebo z lamina, anebo dvířka z MDF desky s nalisovanou fólií. Vše přizpůsobené právě Vašim prostorám a požadavkům. Do kuchyňských linek můžeme zabudovat buď Vaše stávající spotřebiče, nebo si můžete vybrat z naší široké nabídky z našeho sortimentu. Hledáte-li pravé kuchyně na míru Praha, nebo potřebujete poradit s výběrem, neváhejte nás kontaktovat, společně vybereme to pravé.

Nedostatek úložného prostoru a atypický tvar místnosti

Vlastníte tolik oblečení, že si dennodenně stěžujete na nedostatek úložného prostoru? Právě pro Vás jsou vhodným řešením vestavěné skříně Praha, které definitivně odstraní hamletovskou otázku: "Zakoupit novou skříň, nebo nezakoupit?" S našimi vestavěnými skříněmi Praha a nábytkem na míru Praha si již nikdy nebudete zoufat nad přeplněnými skříněmi. Dveře vestavěné skříně Praha i komod nabízíme plné (výplň lamino), se zrcadlem (stříbrné, kouřové), se sklem (lakobel) nebo se sklem s různými tématy (např. přírodou). Výplní se může stát i dřevěná mřížka. Kování je tiché, pevné, rámy dodáváme hliníkové, ale lze také využít levnější varianty - železné s povrchovou úpravou, vše dle přání zákazníka. Vnitřní vybavení závisí pouze na Vás (šuplíky, nízké či vysoké, drátěné koše, různé drátěné doplňky atd.). Vestavěné skříně nabízíme se zády i bez nich. Nábytek na míru Praha samozřejmě zaměříme na místě, doprava a montáž. Navíc po Praze zajišťujeme dopravu zdarma.

Administrátor: Tento PR článek jsem uveřejnil s velkými rozpaky, neboť odkazy nejsou správně česky. Nechtěl jsem však případné čtenáře připravit o "potěšení" z četby takto napsaného PR článku. Tento článek rozhodně nepochází z naší dílny.

www.ab-truhlarstvi.cz 28.9.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

Vaše reklama zde!