Poškozené vlasy - řešení rady, triky, tipy se Selective Professional

V dnešní době má mnoho žen i můžu problém s poškozenými vlasy. Na tyto problémy můžeme doporučit přípravky Selective Professional, které díky své kvalitě používají kadeřníci z mnoha zemí a nyní je můžete mít i ve Vaší koupelně.

Jedná se o následující výrobky, jejichž použití je velice jednoduché a časově nenáročné a zvládne ho každý i v dnešní uspěchané době.

Šampon hydratační, díky vzácným specifickým látkám obsaženým v inovačním flux ONcare hydraflux a Vitaflux myje vlasy zcela s ohledem na vlasové vlákno, hydratuje jej a obnovuje hydrolipidickou fyziologickou rovnováhu vlasů. Zanechává vlasy bohaté, poddajné a vitální.

Jako regeneraci použijte po mytí Hydration Conditioner, který díky vzácným specifickým aktivním složkám obsaženým v inovačních flux Oncare Hydraflux a Vitaflux působí hloubkovým hydratačním a kondicionačním účinkem a zanechává vlasy poddajné, zářivé a vitální.

Necháme působit 2-3 minuty a prodlužíme na 5 minut, pokud chceme docílit hlubokého hydratačního účinku. K posílení hydratačního účinku použijeme zdroj tepla a čepici, turban nebo vlhký a teplý froté ručník.

Dalším krokem je revitalizační sprej bez oplachování, Revitality spray, který díky vzácným specifickým účinným látkám obsaženým v inovačních flux ONcare Proteflux, Vitaflux a Protectflux působí zesilujícím, kondicionačním, tonifikačním a ochranným účinkem, zanechává vlasy snadno česatelné, hedvábné, poddajné a zářivé.

Před použitím protřepejte a rovnoměrně rozprašte na umyté a prosušené vlasy. Používejte na suché a poškozené vlasy pro obnovení účesu s antistatickým účinkem.

Dále mléko Smooth beauty milk, mléko pro vyhlazení kutikuly, díky vzácným specifickým účinným látkám obsaženým v inovačních flux ONcare Ceraflux, Athermicflux a Protectflux působí tak, že vyhlazuje kutikulu, a odstraňuje tak krepatost, uspořádává, vyživuje a chrání vlasy.

Po použití vyčkejte 2 minuty, než přejdete k vysoušení, aby se podpořila absorpce a zlepšení uspořádajícího účinku, výborná ochrana před použitím žehličky, uděluje vlasům zdravý vzhled.

Tekutý prostředek pro vyhlazení kutikuly Instatnt touch fluid, díky vzácným specifickým účinným látkám obsaženým v inovačních flux ONcare Ceraflux, Athermicflux a Protectflux působí tak, že vyhlazuje a uzavírá povrch kutikuly, čímž uděluje vlasům zdravý a vitální vzhled a činí je snadno česatelné, hedvábné, poddajné a zářivé. Mimořádně vhodné u roztřepených konečků.

Aplikujte na umyté vlasy, osušené pouze přikládáním ručníku, nebo na již suché vlasy. Stačí pár kapek. Rozčešte kvůli lepší distribuci a bez opláchnutí přejděte k vytvoření účesu.

TIP pro Vás:

Získejte extra slevu 20% na Vaši objednávku na stránkách www.selective.cz při zadání slevového kódů: SELECTIVE.

www.selective.cz 19.9.2011