Renecar Praha

Potřebujete půjčit reprezentativní automobil? Nebo sháníte autoservis na Praze 5? Naše společnost, která sídli nedaleko centra Nový Smíchov na Praze 5, Vám zapůjčí vůz nebo poskytne služby z oblastí autoservisu.

Od roku 2003 se zabýváme především pronájmem motorových vozidel všech kategorií, včetně minibusů, dodávek a menších užitkových vozidel, ke kterým nabízíme možnosti operativního leasingu. Nabízíme pronájem luxusních automobilů i s řidičem, který Vás vyzvedne kdekoli, dle domluvy, aniž byste museli docházet do našeho sídla autopůjčovny na Praze 5. V případě dlouhodobého pronájmu automobilu přistupujeme v naší autopůjčovně ke klientům zcela individuálně a podmínky a cenu specifikujeme v rámcové smlouvě, kterou s klientem sepíšeme. V naší autopůjčovně na Praze 5 si můžete vybrat z široké nabídky vozů a za dobré ceny. Zapůjčené vozy přistavujeme a vyzvedáváme během otevírací doby po Praze zdarma na požadované adrese dle předchozího objednání a domluvy.

Další činností naší společnosti je provoz autoservisu a pneuservisu Praha 5. V případě poruchy můžete nechat poškozené vozidlo u nás v sídle autoservisu na Praze 5 a my Vám ho opravíme. Disponujeme kvalitním zázemím a zaměstnáváme zručné automechaniky. Autoservis a pneuservis na Praze 5 byl založen v roce 2003. Od té doby klade naše společnost velký důraz na spokojenost svých klientů a snaží se jim nabídnout nadstandardní služby za přijatelné ceny. Pro stálé zákazníky nabízíme slevové VIP karty. Při předložení VIP karty na sídle našeho autoservisu v Praze 5 Vám bude při každém zapůjčení vozu poskytnuta sleva v dohodnuté výši.

V našem autoservisu na Praze 5 pro své zákazníky zajišťujeme:

  • technické prohlídky včetně kontroly emisí
  • montáž autorádií a autoalarmů
  • výměny oleje a filtrů
  • výměny autobaterií a opravy elektroinstalací
  • výměnu čelního skla z povinného ručení
  • montáž zabezpečovacích zařízení DEFEND LOCK
  • zprostředkování geometrie náprav
  • diagnostiku všech běžných vozidel
  • přezutí pneu osobních automobilů
  • prodej náhradních dílů na všechny vozy

V případě dopravní nehody jsme schopni za Vás na základě plné moci jednat s pojišťovnou a policií. Nebudete se tak muset zabývat nepříjemným papírováním. Vaše poškozené auto Vám rychle a kvalitně opravíme a do té doby Vám zapůjčíme auto náhradní.

V neposlední řadě se zabýváme prodejem a půjčováním čtyřkolek. Čtyřkolka je v podstatě motocykl se čtyřmi koly určený pro jízdu na nezpevněných komunikacích a terénu. V nabídce půjčovny čtyřkolek najdete jak užitkové, tak sportovní čtyřkolky. Všechny čtyřkolky, které v naší půjčovně na Praze 5 nabízíme, mají osvědčení o technickém stavu a bezpečnosti CE. Čtyřkolky jsou smontované, seřízené a připravené okamžitě k provozu. Navštivte naše stránky a vyzkoušejte si jízdu na čtyřkolce, která Vás bude určitě bavit. Naši specialisté Vám rádi předvedou naši nabídku čtyřkolek a také Vám poradí, jaký stroj je pro Vás nejlepší.

Naše firma nabízí komplexní služby od pomoci při vyřízení likvidace pojistných událostí, přes rychlou a kvalitní opravu Vašeho auta s výměnou pneumatik až po půjčení vozidla náhradního. Výběr vozů je velmi široký, každý si určitě vybere vůz, který bude vyhovovat jeho požadavkům. Z našeho autoservisu a autopůjčovny Praha budete vždy odcházet spokojeni.

www.renecar.cz 19.10.2011

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

Vaše reklama zde!